Teen Gym

Lekce je určena pro děti od 8 let a plynule navazuje na mladší skupinu. 

V tomhle věku má již většina dětí vybraný sport nebo směr ke kterému inklinuje. V jejich trénincích se objevuje hodně specializace a také tlaku na výsledek, výkon.  

Náš program může vašim dětem nabídnout jiný kolektiv, dát prostor pro všeobecný rozvoj, kompenzaci, čas pro objevovaní a zkoušení. Získat sebevědomí nebo se naučit věci se kterými se běžné nesetkávají.

Hlavni náplní našich hodin je pohyb ve všech možných formách… běhaní, lození, visení, házení, šplhání, skákání, žonglovaní, stojky.

Kurz - 2000 Kč za 10 lekcí (platbu proveďte v sekci Kurzy)

Petr Čajánek

Petr Čajánek

Celý svůj život jsem se věnoval sportu.

Během své aktivní činnosti jsem hledal cesty jak rozvíjet svoje dovednosti a možnosti, jak si udržet výkonnost. A čím dál tím vice jsem si začal uvědomovat propojení mezi tělem a myslí.

Po konci aktivní činnosti jsem se se stal žákem Petra Růžičky a jeho programu Pohyb je život, jimž jsem do dnešních dnů.

V rámci lekcí se snažím propojovat svoje prožitky z aktivních let s vědomostmi nabranými v pohybové praxi. Rozvíjet nejen tělo, ale i mysl. Pracovat na pozornosti, vnímání, trpělivosti, odpovědnosti za svůj vlastni rozvoj….

[email protected]
731 513 258

Rozvrh Vytisknout