Cvičení na principech DNS

DNS je rehabilitacni koncept vycházející ze základních poloh z lidského vývoje od narození az do jednoho roku života. Jsou to prirozene pohyby a polohy, které jsme využívali jako děti a jejich skvělý potenciál postupně ztratili a nahradili svými naucenymi stereotypy.
Cílem skupinového cvičení je tyto polohy a pohyby opět začít používat, navnimat tak lépe své tělo. Diky tomu optimálně zapojit svalové souhry a zatizit klouby tak, abychom si pohybem neublizovali.

Návrat do dětských let.
Není důležitá rychlost ani četnost.
Rozšiřování svých možností.
Pohyb s prozitkem a zároveň s lehkostí.

Zájemci o lekce volejte nebo pište na 774833128 nebo na mail [email protected]

Cvičení bude pondělky od 17 open lekce, cena za lekci 200 Kč. Zakoupení bloku 5 vstupů nebo 10 vstupů. Cvičení na principech DNS vhodné pro všechny co si chtějí zacvičit a naučit se pracovat se svým tělem.

Pondělí od 18 kurz DNS 10 lekcí, cena 2000 Kč. Minimální počet přihlášených pět, kapacita deset lidí. 

Open lekce – Pondělí 17.00 - 200 Kč
Kurz - Pondělí 18.00 - 2000 Kč za 10 lekcí 

Mgr. Barbora Pavlíková

Mgr. Barbora Pavlíková

Pracuji jako fyzioterapeut a pohyb je mou každodenní součástí.
Pohyb je naše přirozenost, dýchání je pohyb. Pohyb jsme my, každý má svou pohybovou identitu, jedinečnost. Prostřednictvím pohybu dáváme najevo své emoce, náladu.
Často bereme naši tělesnou schránku pouze jako prostředek k našim cílům. Bereme si vše co nám nabízí automaticky a zapomínáme ji to vracet.
Začneme se zajímat až nás něco bolí a jsme tak ve svém životě omezení.
Cílem mé práce není naučit klienty cvičit, ale vnímat se, cítit, brát si ze svého tělesného potenciálu a zase zpátky vracet co nám naše jedinečné tělo nabízí. Propojit pohyb s myšlenkou.

[email protected]
774 833 128

Rozvrh Vytisknout