Cvičení na principech DNS

DNS je rehabilitační koncept vycházející ze základních poloh z lidského vývoje od narození až do jednoho roku života. Jsou to přirozené pohyby a polohy, které jsme využívali jako děti a jejich skvělý potenciál postupně ztratili a nahradili svými naučenými stereotypy.
Cílem skupinového cvičení je tyto polohy a pohyby opět začít používat, navnímat tak lépe své tělo. Díky tomu optimálně zapojit svalové souhry a zatížit klouby tak, abychom si pohybem neubližovali.

Návrat do dětských let.
Není důležitá rychlost ani četnost.
Rozšiřování svých možností.
Pohyb s prožitkem a zároveň s lehkostí.

Zájemci o lekce volejte nebo pište na 774833128 nebo na mail [email protected]

Cvičení probíhá v pondělí od 18:00 a ve čtvrtek od 18:15. Zakoupení bloku 5 vstupů nebo 10 vstupů. Cvičení na principech DNS vhodné pro všechny co si chtějí zacvičit a naučit se pracovat se svým tělem.

Mgr. Barbora Pavlíková

Mgr. Barbora Pavlíková

Pracuji jako fyzioterapeut a pohyb je mou každodenní součástí.
Pohyb je naše přirozenost, dýchání je pohyb. Pohyb jsme my, každý má svou pohybovou identitu, jedinečnost. Prostřednictvím pohybu dáváme najevo své emoce, náladu.
Často bereme naši tělesnou schránku pouze jako prostředek k našim cílům. Bereme si vše co nám nabízí automaticky a zapomínáme ji to vracet.
Začneme se zajímat až nás něco bolí a jsme tak ve svém životě omezení.
Cílem mé práce není naučit klienty cvičit, ale vnímat se, cítit, brát si ze svého tělesného potenciálu a zase zpátky vracet co nám naše jedinečné tělo nabízí. Propojit pohyb s myšlenkou.

[email protected]
774 833 128

Rozvrh Vytisknout