Cvičení se Simčou

Děti správnou motivací vedu k tomu, aby si cvičení užily a rozvíjely se v souladu s psychomotorickým vývojem. Rozvíjeli se po rozumové a pohybové stránce. Důraz kladu na rozvoj jemné motoriky, zraku, sluchu, komunikaci a spolupráci se svými vrstevníky a rodiči. Děti cvičí s různými pomůckami, které se střídají tak, aby vyhovovaly našim potřebám - overbally, gamebally, kruhy, pěnové válce, míčky, apod. Každá lekce je doprovázená dětskými říkankami, písničkami a hříčkami. Během lekce se střídají pohybové a odpočinkové části, součástí je i opičí dráha a zajímavé pomůcky, které využijete i při domácí hře. Skupiny a cvičení jsou přizpůsobeny tak, aby co nejvíce odpovídaly věku a psychomotorickému vývoji dětí a podporovaly jejich rozvoj. Lekce trvá 45 minut, poté 15 minut volná hra, rozhovory, osobní přístup.

Rezervace cvičení u lektorky na www.cvicenisesimcou.cz

Simona Ševčíková

Simona Ševčíková

Učíme se hrou, děti jsou naším zrcadlem a vzájemně se inspirujeme.

Není nic krásnějšího než smysluplně využít strávený čas s našimi dětmi. A právě díky svým dětem jsem se dostala k tomu, co právě dělám a co mě neskutečně baví.

Ve chvíli kdy jsem se dostala k tomu, co nyní dělám, jsem se rozhodla touto cestou dále pomáhat ostatním rodičům a dětem, předávat své zkušenosti a znalosti nastávajícím i současným rodičům. Aby věděli, jak správně podporovat vývoj miminka a v pozdějším věku jak dále děti motivovat ke správnému vývoji a rozvíjet naše děti po všech stránkách psychomotorického vývoje a utužovat s nimi vztah a trávit efektivně každou minutu jejich společného života.

Během lekcí se snažím rozvíjet děti formou hry, aby se přirozeně hýbali, učili se spolupracovat s vrstevníky, rozvíjeli se a také inspirovat rodiče, jak s dětmi pracovat doma.

Rozvrh Vytisknout